Hakkımızda

Hakkımızda

Firma 1997 yılında 40 m2 lik bir alanda kurularak işe başlamıştır. O yıllarda eleme makinası ve firma altyapısı yoktu. Ürün çifçiden natural olarak alınarak hiçbir işleme işlemine tutulmadan natural olarak İstanbul, Antep, İzmir,…… gibi türkiye’nin farklı şehirlerine satılmaktaydı.

İlk yıllarda 80.000 kg- 90.000 kg arası natural alış ve satışlar yapılmaktaydı. İlk 4 yıl sadece kabak çekirdeği alım-satımı yapılmaktaydı. Talep artışına cevap verebilmek amacıyla 300 m2 lik daha büyük bir alan kiralama ve sisteme küçük kapasiteli bir eleme makinası ilavesi yoluna gidildi. Ayrıca, ayçekirdeği alım taleplerinde bir artış oluşunca ürün portföyüne ayçekirdeği ilave edildi. Güneşler beldesinde bulunan 370 m2 arsa üzerine 300 m2 lik depo inşası gerçekleştirildi. Bu depoda ürün elemesi yapabilmek amacıyla, bir eleme makinası satın alındı. Aynı dönemde, kabak çekirdeğinde alım talebi çok arttığı için mevcut makina ihtiyaçlara cevap vermemeye başladı. Dolayısıyla, ikinci bir kabak eleme makinası satın alınmıştır. Belli dönemlerde ihracat ve ithalatlarımız olmuştur. Bu çalışmalarımız devam etmektedir.

Amacımız; daha iyi ve daha iyiyi yakalamak ve müşteri memnuyetini en üst seviyelere taşımak olması dolayısıyla, elimizdeki mevcut makinaların yerine yeni modern bir tesis kurulması uygulamasına gidilmiştir. Bu yeni durum hem kalitemizi hem kapasitemizi arttıracaktır. Daha iyi olma ve daha iyiyi yapma çalışmalarımız devam etmektedir.

Open chat
Powered by